Sedmikráska

30. prosince 2010 v 20:49 | Misha |  koťata
http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/184/5/d/the_neighbor__s_cat_by_nocturnalMoTH.jpg
postavení:kotě
dovednosti: Její dětinská povaha dělá ze Sedmikrásky dokonale nepředvídatelnou kočku. Je také překvapivě mrštná a hbitá.
věk:5 měsíců (ještě jeden měsíc do učedniského výcviku)
popis:Sedmikráska vypadá na první pohled jako dokonalé ztělesnění nevinosti. Je spíše drobnější a velmi hubená, tento fakt ale docela dobře maskuje její delší měkkoučká srst, která je stále jemná, kotěcí. Je téměř čitě bílá, až na dvě černá skvrny na hlavě. Tyto skvrny způsobují, že má Sedmikráska černé uši a zvláštní čáry u očí. Má poněkud větší uši. Sedmikráska se už sice brzy má stát učedníkem, stále se ovšem chová jako malé kotě. Je velmi zvídavá, chvíli neposedí, do všeho strká nos a skoro nikoho neposlouchá, což ji často dostává do problémů. Je sice hravá, naivní, trochu snílek, zato je však učenlivá a citlivá. Miluje společnost ostatních z klanu a není samotářská. Nepatří mezi nejtrpělivější kočky a tak má, co se plížení týče, ještě hodně věcí dohánět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luisa Luisa | 31. prosince 2010 v 19:24 | Reagovat

Misho, chtěla bych se ještě zeptat, tohle je jediný kotě, co má nějaký schopnosti... Ono jí to zůstane napořád, a nebo, až bude třeba učedník/válečník, se jí to změní? :)

2 Misha Misha | 1. ledna 2011 v 14:46 | Reagovat

můžou nějaké přibýt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!