The New Prophecy

30. prosince 2010 v 17:58 | Misha
1
Ang:The New Prophecy:Midnight
CZ:----
Temnota,Vítr,Voda a Obloha půjdou spolu...a nechají les za sebou.
Divoké válečnické klany žili z míru a harmonii mnoho měsíců-ale teď, děsivé zprávy od jejich válečnických předků mluví o nové věštbě a záhadném nebezpečí.
Všechna znamení ukazují na mladého válečníka Ostružinového drápa jako na kočku která má zachránit les. Ale kdo jsou ostatní kočky ukazované ve věštbě? Věchno co ví je to že síla a odvaha velkých válečníků bude potřeba teď , když úkol pro záchranu klanu započal.
2
Ang:The New Prophecy:Moonrise
CZ:----
Temnota,Vítr,Voda a Obloha půjdou spolu...a nechají les za sebou.
Šest koček které se vydali na cestu za záchranu klanu jsou na cestě už mnoho měsíců. Teď se vracejí znovu domů ale jejich cesta vede přes hory ,potkávají kmen divokých koček s tajemstvím...a jejich vlastní tajemnou věštbu která se má brzy vyplnit. Bouřný kožich nerozumí tomu proč se o něj kočky tolik zajímají , ale ví že nebezpečí kterému čelí je skutečné.
Zatím , zpět v lese, Ohnivý měsíc a Lístka sledují jak se svět Hromového klanu bortí. Stihnou se kočky vrátit včas nebo příliš pozdě?
3
Ang:The New Prophecy:Dawn
CZ:----
Temnota,Vítr,Voda a Obloha půjdou spolu...a nechají les za sebou.
Kočky které se vydali na cestu před mnoha měsíci se vracejí s horkou zprávou: klany se musí přesunou do nového domova jinak riskují zničení.
Ale nebezpečí číhající za hranicemi teritorií je nemožné předpovídat a kočky nemají páru kam jít. To co potřebují je znamení Hvězdného klanu....
4
Ang:The New Prophecy:Starlight
CZ:----
Než nastane mír, krev prolije krev...
Klany se konečně přesunuly do nového domova, teď musí rozdělit teritoria a naučit se skrytým nebezpečím tohoto neznámého světa. Také musí nalézt něco jiného místo Měsíčního kamene- místa pro komunikaci s Hvězdným klanem. Ale více jak jedna kočka spřádá plány jak se zmocnit klanu a vést je do temnoty, jak válečníci čekají na znamení, někteří z nich začínají uskutečňovat své plány a všechny hrozby kterým čelí v lese nemusí být tak riskantní jako hrozby uvnitř v klanech...
5
Ang:The New Prophecy:Twilight
CZ:----
Než nastane mír, krev prolije krev...
Nová území přináší nové problémy pro rozptýlené klany. Nebezpečí se kterým se nikdy předtím nesetkali se skrývá ve temných stínech a staří nepřátelé nabívají na síle.
Jak se rozdělení klanu prohlubuje, dcery Ohnivého měsíce stojí před velkým rozhodnutím. Jeich volba může změnit Hromový klan pro mnoho dalších generací...a s neočekávaným nepřítelem který se připravuje k boji bude potřeba všechna jejich odvaha a síla aby dákazali svůj klan ubránit.
6
Ang:The New Prophecy:Sunset
CZ:----
Než nastane mír, krev prolije krev...
Jak stíny minulosti pokračují v zamoření lesa, Ostružinový dráp se spoután temnou cestou nebezpečného úkolu po pomstě a musí odhalit pravdy ve svém klanu. Jak se zlovestná cesta otevírá tak přichází čas pro jisté válečníky aby si vybrali , to zm+ní jejich osud...a osud všech klanů.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!