Jak asi vznikly klany?

1. ledna 2011 v 21:54 | Misha
O mnoho měsíců dříve , les je jen divočinou , bez jakéhokoliv teritoria. Cočky chodí do lesa , chytat malá zvířata, plavoucí dolů po řece a chytat malé ptáčky létající z větve na větev. Kočky žijí v malých skupinách , nejsou to klany na to jsou příliš povýšené něž aby se dopustili této věci. Kočky tak bojují o více a více uzemí , ale nikdo z nich netuší že přijde krvavý čas kdy mnoho koček zemře.

Jednu noc , při úplňku, všechny kočky se sešly u čtyřech velkých stromů. Začala bitva a krev potřísnila lesní půdu.

Této noci zemřelo mnoho koček. Před přeživšími kočkami se zjevili duchové , duchové zemřelých. Ukázaly všem co přežily vizi , vyzi jak by to vypadalo kdybi pokračovaly v tom co dělají , les plný krve a nenávisti.

"Spojte se nebo zemřete!" řekly duchové. Čtyři kočky: Stín,Říčka,Vítr a Hrom - si začly rozdělovat území , ale neshodly se..začalo se znovu schylovat k bitvě. Duchové se rozzlobily a promluvili: "Les je velký, pro všechny rodiny které zde jsou a pro mnoho více. Musíte si vybrat vlastní uzemí a donutit ostatní kočky odejít! Pak bude vše v pořádku!" V tu chcíli jasně svítící měsíc překryli temné mraky..kruh kočičích duchů dostal jméno: Hvězdý klan. Jeden kočičí duch , mourovatý bíly vystoupil z kruhu "Ty tam!" mňoukl "my ti nyní dáme osm životů : teď máš právo věst svůj klan!" Všechny kočky z Hvězdného klanu sledují klany ze Stříbrné kořešiny , velkého pruhu táhnoucího se mezi hvězdami a navštěvojí velitele klanu a radí jim při jejich dobrodružstvích. Tyto kočky každý úplněk poslouchají kočky z klanu na Shromáždění , jak si počínají.

Hrom,Říčka,Vítr a Stín byli jménování Hvězdným klanem. "Nyní se budete všichni řídít válečnickým zákoníkem! Všichni zde jste silní a připravení chránit své uzemí a odplatit se za hříchy jiných klanů!" Tímto okamžikem vznilky čtyři klany: Větrný klan,Hromový klan,Stínový klan a Říční klan.

Vždy není mezi klan mír. ale kočky používají svoje zuby a drápy jen pro lov nebo ochranu svého území...Mnoho úplńků už žijí podle válečnického zákona..bude to tak navěky??
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | 29. ledna 2012 v 17:07 | Reagovat

je to super zajimavy clanek :-)  :-D  :D

2 Shadow Shadow | 25. února 2012 v 21:24 | Reagovat

Hodně se ti tam opakuje slovo - kočka, ale jinak good :)

3 Stříbrnka Stříbrnka | 30. dubna 2014 v 12:30 | Reagovat

úžo to sem nevěděla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!