Úvod str.1-3

13. ledna 2011 v 17:51 | Misha |  Skyclan´s destiny
takže první tři stránky..za snazu to stají no nevím :D

Slunce pomalu klesalo po obloze do hlubokých temných stínů rokliny. Studený větřík se potichu proháněl po hladině řeky a přinesl s sebou malé uschlé lístky. Jediný slyšitelný zvuk zde bylo jen hučení vody která stékala po vyhlazených kamenech a dále se stáčela do temného jezera.
Na vrcholu rokle se pomalu pohyboval temný mourovaný koucour. Na chvíly zastavil a nadechl se vzduchu. Umírajíci slunce osvítilo jeho srst a odhalilo krvavé skvrny , olízl si ramena aby si upravil srst. Po chvíly mourovaný kocour zdvihl svůj ocas do výše a dal znamení že je připraven sejít klikatou cestičkou dolů do rokle. Dalších sedm koček ho následovalo: Bílá kočka která se držela jen na třech tlapkách , čtvrtou tlapku měla potřísněnou zaschlou krví,dále šel dlouhonohý černý kocour který měl jedno oko zavřené a krvavé a byl velmi nervózní , za ním se vynořil mladý kulhající skvrnitý kocour ,jeho uši byli ošklivě potrhané , prostě žádna s koček nebyla zdravá , všechny byli špinavé a zraněné.
Když osm válečníků sešlo dolů narazilo na okraj vodní hladiny , se stínů rokliny se vynořily čtyři další kočky. První byl mladý hnědý mourek který mrštně sestupoval dále k ostatním. Běžel a majestátně sestupoval po hladkém písčitém povrchu. Ostatní tři zůstaly opodál.
"Takže , Pavoučí měsíci?" kočka nejblíže ke stěně se otočila na vedoucího kocoura. Čumák staršího kocoura byl stářím zšedlý a na jeho černé srsti byli vidět i šedé chlupy. "Co se stalo? Ty jsi nevyhrál?" Temný mourek na chvíli přestal a zadíval se za ostatní , pak znovu upřel pohled na kocoura "To by jsme vypadaly jinak ne? Co Temňáku?" mňoukl a otočil se "Zlomené srdce!" řekl mladému hnědému mourkovi. "Potřebujeme doupě a byliny! Jdeme je najít rychle!" Před tím než mohl léčitel ohpovědět , černý kocour s dlouhýma nohama ředstoupil před svého velitele , vypadal velmi zaraženě "Jistě nevyhrály jsme ale může to být náš nový začátek!" Skvrnitá mourka byla až příliš naštvaná a tak vyjela na černého :"Tohle neříkej Vlaštovko! Nemůžeme se vzdát! Nebeský klan ukáže že má svou pýchu!" Bílá kočka čekala kdo odpoví , nakonec odpověděla ona: "A pýcha je co Medová? Nemůžeme nakrmit naše mladé , krysy jsou všude.. Nemáme koťata už několik měsíců!" Skvrnitá kočka vběhla do kruhu koček , její zelené oči byli poškrábané "Podívej Ledová..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shayla Shayla | Web | 15. ledna 2011 v 8:17 | Reagovat

a to už je jako to naše?

2 Misha Misha | 15. ledna 2011 v 12:16 | Reagovat

co? ne to je z originální knížky..dostanu jí nebo možná všechny díly New Prophecy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!