Úvod str.4

18. ledna 2011 v 19:48 | Misha |  Skyclan´s destiny
"Bude ceremoniál pro Slunochloupkou a Snížka?" navrhl mladý válečník s potrhanýma ouškama. "A co Jeřabina?" Pavoučí měsíc se otočil na mladého kocoura. "jejich duchové jsou nyní volní pro pouť mezi hvězdami."
"Cože?" starý šedý mourek se nejistě kouknul na své tlapky "Slunochloupka a Snížek jsou mrtví? Kde jsou jejich těla? Musíme sedět s ostatními vigilii a pohřbít je."
"Popele , neměli jsme je opouštět," Vlaštovka neklidně mávl ocasem. "Máme spoustu práce zachraňovat vlastní kožichy než je!"zasyčel Popel a odvrátil zrak pomalu se rozhlédl se po přítomných kočkách.
Ledový dráp přešel k Vlaštovce a položil svůj čumák do jeho černé srsti. "Vlaštovko ty za tohle nemůžeš. Neber si to za vinu."
"Bude to dobré!" Mnoukl potichu Zlomené srdce "Všichni víme že nyní loví pro Hvězdný klan.." Pavoučí měsíc zesmutněl , jeho oči zbledly a sklopil zrak.
"Ale mohly jsi je přinest zpět že?" Popelovi zasvítily oči. "Kde je to - Jdeme se vrátit tam kde jsou krysy ne? Slunochloupka ani Snížek nebudou havraní potravou!" zavrčel Vlaštovka..
Všechny kočičí tlapky nashromážděné v rokli se přesunuly na vrchol rokle. Pavoučí měsíc se postavil před svůj klan. "Tuto noc jsme ztratily mnoho válečníků" mňoukl. "Ať jejich duše doprovází Hvězdný klan!"
Vlaštovka sklopil uši a zasyčel ke svémů veliteli "Hvězdný klan? Stále si myslíš že nad námi bdí?" mrskl vousky a pokračoval "tohle už je směšné! Krysy jsou naprosto všude!"
Medová se postavila proti svému druhovi. "Hvězdný klan nam dal válečnický zákon. Zachránil nás před krutými bitvami! Nebezký klan se v jeho jménu nevzdá!"
Všechno kočky utichly. Pavoučí měsíc zústal poplašeně stát , žasl nad tím jak se Medová dokáže obrátit na daleko silnějšího kocoura , ale nakonec odpověděl. "Medová , spletla ses , prohráli jsme. Nemůžu vest náš klan do dalších bitev. Už to nezvládneme. Je zde málo kořisti a jsem slabí!" zadíval se na oblohu a pokračoval "krysy vyhrály. Nebezký klan nemá na výběr."
Ozvala se vlva protestního mňoukání. Třetí starší pískově zbarvená kočka se tězkopádně postavila na tlapky a vykročila ke svému veliteli.
"Takhle to nemůže zkončit , Pavoučí měsíci!" zachraptěla starým hlasem "Měla jsem kotě když jme žily v lese , když ale dvounožci ukradli naše teritorium musely jsme odejít , ale s tím odešlo i mnoho jiných koček ale tam - nahoru na Stříbrnou kožešinu. Tuhle bitvu nesmíme zkončit alespoň pro ně."
"Myškozubka má pravdu!" mňoukl Popel. "Nemůžeme se vzdát!"
"Najdeme ty krysy a udělíme jim lekci!" řekl další starší jménem Noční kožich.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tmavaskvrna tmavaskvrna | 25. srpna 2012 v 11:53 | Reagovat

moc to nechápu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!