Úvod str.5 a půl šesté

19. ledna 2011 v 18:58 | Misha(Listová bouře) |  Skyclan´s destiny
Z oší Pavoučího měsíce vyzařoval respekt který měl ke třem starým válečníkům , jemně položil čumák na jejich hlavy. "Žádná kočka nemůá odvahu jako vy tři. Ale co máme dělat? Je tady čím dál více krys."
"Na to je zpousty odpovědí!" vřískla Modová. "Pavoučí měsíci jsou vážně zklamaná chcí být zástupce silného a odváženého velitele Nebezkého klanu! Nikdy nebudu nepřipravená jít do boje zvláště když vidím jak můj klan umírá!"
Pavoučí měsíc se dotkl špičkou ocásku jejího ramene. "Mám skvělou zástupkyni , takovou jakou si klan může jen přát," řekl jí "budeš vést náš klan velmi dobře. Každý kočka zde to ví."
"Co tím myslíš ´budeš vést´?" Medová se celá naježila vzrušením. Chlupy na krku se jí výhružně zvedly. "Já-"
"tohle všechno je tak jako myší hnůj!" Noční kožit uřízl větu Medové. "proč ne,ůžume přežít jako tuláci když ani nedokážeme přežít jako klan?"
Na tuto větu nikdo neodpověděl. Všechni vrhaly na mourka obdivé pohledy , něco na tom bylo na téhle bitvě zavisela celá budoucnost jejich klanu. Medová začala pomalu ustupovat , byla celá naježená a neklidně mrskala ocasem sem a tam.
"Já....já  , mohli by jsme vzít jídlo dvounožcům..." navrhl Ledový dráp. Pomalu se začal koukat na své tlapky když si uvědomil co vlastně řekl. "Není to tak špatně a jsem hladoví..."
"Cože?" Medová sklopila uši "Jídlo od dvounožců? Tohle špiní válečnický kód!"
Ledový dráp se na ní podíval ale dále nic neřekl.
Mladý kocour , Jeřabina se vecpal vedle Ledového. "Takže co?" mňoukl "Taky jsem pro jídlo dvounožců. Nemám jinou možnost" pak pokračoval "promiňte ale už se na to nemůžu dívat.."
Jedna nebo dvě kočky souhlasně přikývli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!