Historie Hromového klanu

13. února 2011 v 18:40 | Misha(Listová bouře)
Nejvýznamější velitéléa léčítelé
Pouze několik velitelů a léčitelských koček je opravdu zaznamenáno v klanech. Jejich jména vrhají dlouhé stíny na historii lesa, jejich činy-ať dobré či zlé-jsou stále dokola vyprávěny každou generací a to z nich dělá legendy. A ostatní kteří byli z nějakého důvodu zapomenuti jen Hvězdný klan zná.

Velitelé:
Hromový měsíc (Thunderstar)
Velký kocour se srstí oranžovou jako podzimní listy, z rudýma očima a velkými bilými tlapami. Silný,odvážný a rozhodný. Nalezl Hromový klan- pracoval s Větrem,Stínem a Řekou a vytvoření Válečníckého zákoníku. Podle legend byl Hromový měsíc soucitné povahy.
Zástupci:Světlý ocas,Soví očko(pozdějí Soví hvězda)
Učedníci:neznámí

Soví hvězda(Owlstar)
Tmavě šedá kočka s velkýma rudýma očima. Druhý vůdce Hromové klanu byla legendárním lovcem. Porozuměla sovám a dokázala lovit velice dobře v noci.
Zástupci:neznámí
Učedníci:neznámí

Slunný měsíc(Sunstar)
Kocour se žlutými morovanými pruhy,zelenýma očima a dlouhou srstí. Chtivý,temperamentní,moudrý. Pevně držel svůj klan při krutém bezlistí. Rozhold se bránit Sluneční skály před Říčním klanem.
Zástupci:Tečinka,Modrochloupka(později Modrá hvězda)
Učedníci:Lvíček(Lev)

Modrá hvězda
Modrošedá kočka s modrýma očima a stříbrnými chloupky na tlamičce a ocase. Moudrá,laskavá,hodná a silná. Povzdubila mazlíčka jménem Zrzek aby se přidal k Hromovému klanu. Zrzek(přejménován na Ohniváka a později na Ohnivé srdce(Ohnivous) se stal jednou se základník,cenných a respektovaných koček v lese.
Zástupci:Rudoch,Lev,Dráp,Ohnivé srdce(později Ohnivý měsíc)
Učedníci:Bělinka(Bělka),Větřík(Vánek),Ohnivák(ohnivé srdce)

Ohnivý měsíc(Firestar)
Kocour s jasnýma zelenýma očima a ohnivou srstí. Odvážný,chytrý,poctivý-vůdce přírody. Je velice silně propojený z Hvězdným klanem, je také hlavní v jedné věštbě: Oheň zachrání klan. Přiveld zpět domů Větrný klan který byl vyhnán Stínovým klanem. Odkryl Drápovu zradu v čas než stačil zabít Modrou hvězdu. Zachránit klan před ohněm v jejich táboře. Nalezl plán Tigřího měsíce(Drápa) jak dostat psí směčtu do tábora Hromového klanu a uspořádal ochranu. Vedl klany proti Krvavému klanu. Udržel klany pohromadě když dvounožci ničily les a přivedl je do nové domova u jezera.
Zástupci:Bílý vichr,Šedý pruh,Ostružinový dráp
Učedníci:Popeluška(Popelavá kožešina),Mráček(Mračný ocas),Ostružiník(Ostružinový dráp)

Léčitelé:
Mračnoskvrňák(Cloudspots)
Černý kocour s dlouhými chlumy a bílými oušky , náprsenkou a dvěma bílýma tlapkama. Tázavý,zvědavý a pečlivý. Velmi dobrý v učelí léčitelské kočky - velice dobře léčil nemocná koťata. Vyzkoumal rozdíl mezi zeleným a bílým kašlem.

Pírkovous(Featherwhisker)
Světle stříbrný kocour s jasně rudýma očima a dlouhými peříčkovými vousky a velkým chlupatým ocasem. Léčitel Slunného měsíce a jeho bratr. Jemný,laskyplný k přírodě a laskavý učitel - velice dobře naučil svou učednici Tečku komunikovat z Hvězdným klanem. Tvrdě pracoval na záchraně svých druhů při epidemii zeleného klašle na který sám zemřel.

Tečka
Nádherná skvrnitá kočka z rudýma očima, bílými tlapkami a černou špičkou ocásku. velice dobře naslouchala Hvězdnému klanu. Dostala věštbu Hvězdného klanu jak Modrá hvězna vede Ohniváka do klanu. Chodí ve snech Hromových koček - zvláště Ohnivýho měsíce.
dodělám!
(Secret of the Clans)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!