Září 2011

Kapitola 20 - Temnota ve hvězdách

11. září 2011 v 20:46 | Misha(Listová bouře) |  příběh - Noční klan
Sněženková tlapka tiše šla lesem osvětleným studeným světlem úplňku. Od prohlášení Bílého měsíce se shromáždění nekonalo, léčitelské kočky místo toho chodili k Měsíčnímu jezeru.
Bílá učednice vykročila na tvrdou stezku dvounožců a rychle jí přeběhla. v dálce zaštěkal pes a ozval se řev dvounožce a cinkání obojku. Ledová kožich šel a ostražitě se rozhlížel. V křoví se mihl bílý stín a vítr zavanul pach Lesního klanu. Byla to Sněženka, za ní se nejistě pohyboval další stín. Byla ale trochu pomalejší. Když se neznáma kočka vynořila bylo poznat že má pokřivenou jednu přední tlapku.
"Dobrý večer Ledový kožich, Sněženková tlapko, můj nová učedník Kořínek jde dnes na zasvědcení." mňoukla a mávla na kocourka.
"To je dobře že máš nástupce, Sněženková tlapka dnes dostane své pravé jméno léčitelky," mňoukla Ledový kožich.
Za chvíli všechny čtyři kočky vykročili na cestu. V této čísti lesa nebyl žádný podrost nebo keře. Pouze jehličí a listí. V dálce svítili zářivé obydlí dvounožců.
Když dorazili na místo byla půlnoc. Ledový kožich vstal a začal odříkávat rituál:
"Já Ledový kožich, léčitel Nočního klanu, žádám své předky válečníky aby shlédli dolů na tuto učednici. Tvrdě se učila aby pochopila zákon léčitelek a já vám nyní doporučuji přijmout jí mezi plnohodnotné léčitelky. Sněženková tlapko , slibuješ že budeš stát v ústraní mezi klanovými válkami a budeš léčit svůj klan?"
"Slibuji," mňoukla bílá kočka.
"Tak ti z moci Hvězdného klanu dávám tvoje pravé léčitelské jméno, od této chvíle té budeme zvát Sněženková bouře, Hvězdný klan oceňuje tvou statečnost a odvahu a my tě příjmáme jako plnohodnotnou léčitelku."
Kořínek jako první zavolal její jméno: "Sněženková bouře!" ostatní se přidali.

Ráno se tiše vrátili do tábora. Sněženková bouře šla zkontrolovat Levanduli ale malá hnědý kočka ležela klidně stočená do klubíčka vedle Pírka. Šedý kocour také klidně ležel. Rozhlédla se..někdo chyběl...jistě Vítr a Písková tlapka, otočila se a vběhla do doupěte velitelky. Byla pryč. Takhle brzo ale normálně nikdo nikdy neodcházel pryč. Zaslechla hlasy, uviděla jak se tři kočky vrací domů.
"Sněženková tlapka?" léčitelská učednice nadskočila. "sněženková bouře," zavrněla do kožich Větra. Modrošedý kocour se o ní otřel a pak se šel nasnídat s Pískovou tlapkou. "Co jsi jim pověděla?" zeptala se když k ní velitelka došla. "Jmenuju je válečníky, dneska." odpověděla a odešla do svého doupěte.
Když bylo slunce nejvýš Lipová hvězda svolala svůj klan.
"Dnes, jmenujeme dva nová válečníky, Větře,Písková tlapko předstupte sem!"
"Já Lipová hvězda, velitelka Nočního klanu žádám své předky válečníky aby shlédli dolů na tyto učedníky, tvrdě trénovali aby pochopili váš zákoník a já vám nyní doporučuji k přijetí je mezi válečníky."
"Větře a Písková tlapko, slibujete že budete chránit klan i za cenu vlastního života?"
Vítr a Písková tlapka mňoukly na stejně: "Slibuji."
"Tak vám z moci Hvězdného klanu dávám válečnická jména: Větře od této chvíle tě budeme zvát jako Větrný dráp, Hvězdná klan oceňuje tvou odvahu a sílu a přijmá tě mezi válečníky Nočního klanu. A tebe Písková tlapko budeme zvát Písková kožešina, Hvězdný klan oceňuje tvou oddanost a chytrost apřijmá tě mezi válečníky Nočního klanu." Oba noví válečníci velitelce olízli uctivě rameno a klan začal vyvolávat jejich nová jména: "Větrný dráp,Písková kožešina!"

Rezavka

11. září 2011 v 20:34 | Misha(Listová bouře)
kočka
výlečnice Trnitého klanu
tmavě zrzavá, hustosrstá mourka se žlutýma očima

Cákanec

11. září 2011 v 20:32 | Misha(Listová bouře)
kocour
válečník Trnitého klanu
Šedý kocour se světlými flíčky a bílým cákancem na nose

Levandule

11. září 2011 v 20:31 | Misha(Listová bouře)
kočka
učednice Nočního klanu(dříve Trnitého)
učitel:Drápek
popis:skvrnitá hnědá kočka s proužky které ani nejsou vidět

Nový projekt kočka

4. září 2011 v 17:16 | Misha(Listová bouře)
Na WW jsem převzala tuto kočku, jeji minulá majitelka jí nějak nevěnovala pozornost takže jsem se do ní pustila já, s Sharpclawem to nějak dobře nedopadlo protože tam stále nebylo místo. Tohle je Softwing, Měkkokřídlá. Předtím byla stejná ale krátkosrstá pěkně jsem si s ní vyhrála xD
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!