Listopad 2011

takže webík žije

9. listopadu 2011 v 15:53 | Misha(Listová bouře)

http://warriorscz.blog.cz/

pokud bude chtít někdo heslo dám, Veverka třeba nebo Trolejbus xD

dobře tak..

9. listopadu 2011 v 14:34 | Misha(Listová bouře)

když jste slouhlasili s mím nápadem potřebuju návrhy na adresu blogu

fórum žije

mááám náápadd

8. listopadu 2011 v 21:55 | Misha(Listová bouře)

HELE

CO KDYBYCH založila takovou stránku jako by českou Warrior cats komunitu? kdyby jste to reznesli všude bylo by to pěkný, udělala bych forum a blog a mohli by jste tam každý posílat vlasrní příspěvky atd..

DONT KILL ME


HORKÉ NOVINKY ZE SVĚTA WARRIORS, nejnovější zde!

7. listopadu 2011 v 22:03 | Misha(Listová bouře)
první:
nová kniha s názvem Enter the Clans je speciální kniha v brožované verzi ze série příruček, obsahuje dohromady dvě knihy: Secrets of the Cland a Code of the Clans a
SPECIÁLNÍ UKÁZKY Z WARRIORS SUPER EDITION: YELLOWFANG'S SECRET A

NOVÉ SÉRII OD ERIN HUNTER KTERÁ SE BUDE JMENOVAT "SURVIVORS"

netuším ale jsem si jistá že se jedná o pátou sérii warriors
a nebo něco hot super newww

předělávky koček

6. listopadu 2011 v 15:44 | Misha(Listová bouře)
takže jsem se podívala na ty svoje výtvory a málem jsem omdlela xD takže změny!
Listová hvězda
Hřibovous
Ledový kožich
Sokol
Mahenní kožich
Stříbný dráp

Kapradinový kožich vypráví: Nový válečník

6. listopadu 2011 v 14:14 | Misha(Listová bouře) |  Secrets of the Clans
Pamatuju si den kdy jsem se stal válečníkem. Protahoval jsem se před doupětem učedníků když se mě Ohnivé srdce zeptal jestli bych s ním nechtěl jít na lov. Netušil jsem kde byl můj vlastní učitel- Šedý pruh vypadal že měl v těch dnech vážně hodně práce.
Když jsem ucítil Větrný a Stínový klan, věděl jsem že náš tábor je k vůli Zlomenému ocasovi v nebezpečí. Dříve, když jsem byl ještě kotě byl velitelem Stínového klanu, ukradl mě a moje bratry a sestry z Hromového klanu. Byl vyhnán ze Stínového klanu, ale vedl toulavé kočky do útoku proti táboru Hromového klanu. Pak se ale stal Hromovým zajatcem, a ostatním klanům se to nelíbilo. Proto nás šli napadnout.
Ohnivé srdce mě poslal zpět do tábora varovat Modrou hvězdu a Drápa. Věděl jsem že si jdou pro Zlomeného, a tak jsem zůstal před vchodem do jeho doupěte a byl jsem připraven bojovat co nejtvrději pokud k tomu budu mít možnost. Bylo to divné bojovat abych ochránil tak štrašnou kočku. ale Modrá hvězda chtěla aby jsme ho ochránili. To je ta oddanost klanu.
Po tom co jsme vyhnali všechny nepřátele, Modrá hvězda ze mě udělala válečníka. Celý klan vyvolával moje válečnické jméno, Kapradinový kožich. Cítil jsem jejich podporu a lásku, a byl jsem na své volby a úmysly pyšný.
To je to o čem jsem přemýšlel při své tiché vigilii. Po ceremonii jsem nemohl jmluvit s žádnou kočkou do východu slunce. Hlídal jsem tábor sám, i když jsem byl z bitvy utahaný. Podíval jsem se na blikající hvězdy na Stříbrné kožešině a cítil jsem že mě Hvězdný klan sleduje. Věděl jsem že až moji druhové opustí tenhle život, budou mě sledovat dokud se nepřidám k Hvězdnému klanu také.
Když mi Ohnivý měsíc dal za učedníka Bílou tlapku , mluvil o tom jak jsem se od Šedého pruha naučil být silný a co je to přátelství a jak doufá že všechny tyhle zkušenosti předám právě téhle nové učednici. Bílá tlapka byla připravená se tohle vše naučit. Beru jí na obchůzku okolo hranic kdykoliv mohu, obnovuju pachové značky a sleduju jestli někdo nepřekročil hranice. Lovíme kořist pro starší a matky, a učím jí jak se leze na stromy a vyskočit tak vysoko aby mohla chytit létající ptáky.
Brzy se stane válečnicí. Nemůžu se dočkat až uvidím jak její oči září až Ohnivý měsíc vysloví její jméno a jak budeme sdílet její radost se zbytkem klanu.

Mračný ocas vypráví: Přitahován životem mazlíčka

5. listopadu 2011 v 20:40 | Misha(Listová bouře) |  Secrets of the Clans
Nikdy jsem neměl v úmyslu porušit válečnický zákoník. Jen jsem ho nechápal. Část mi připadala hloupá, a tak jsem si myslel že budu dodržovat jen ty lepší části. A Ohnivé srdce mi nikdy nepřestal vysvětlovat proč musím dodržovat všechny tyhle pravidla. Měl tolik práce ukazovat věci které jsem udělal špatně místo těch které byli dobře. Byl jsem rychlejší než Jasnotlapka, silnější než Trn a chytřejší než Rychlík a Popelík dohromady. Byl jsem připravený ukázat klanu že můžu být svělý válečník, i když jsem se narodil jako mazlíček.
Jednoho dne, jsem rychle chytil holuba. Místo aby mě Ohnivé srdce pochválil naštval se na mě. Řekl že nerespektuju svou kořist.
Měl jsem poučování od Ohnivého srdce dost, a proto jsem utekl. Mohl mě pronásledovat, ale neudělal to. Běžel jsem dokud jsem neucítil Hromovou stezku, a věděl jsem že jsem se dostat k místům kde bydlí dvounožci. Napadlo mě že bych mohl navštívit svou matku ale byl jsem tak zvědavý že jsem musel jít na průzkum.
Všimnul jsem si baculatého černo-bílého kocoura jak se sluní na plotě a dlouhosrstou šedou kočku jak honí motýla v kruzích. Vypadalo to více zábavně než lovení pro starší nebo hádky s Ohnivém srdcem. Tak jsem šel blíž.
Jen jsem procházel okolo světle zeleného plotu kydž se otevřela branka. Málem jsem nadskočil! Nademnou stála dvounohá žena, když mě uviděla, skrčila se a udělala ten podivní zvuk. Sklopil jsem uši a zasyčel, divil jsem se, když se dvounohá žena vrátila na druhou stranu plotu a nechala branku otevřenou. Vyděsil jsem jí? Nakouknul jsem dovnitř. Tráva byla krátká s kvetoucími keři okolo. Sledoval jsem jak dvounohá žena udělala několik kroků do dveří doupěte. Pak, se dveře znovu otevřely, dvounohá žena dala něco na zem. Počkal jsem dokud neodešla zpět dovnitř, pak jsem se pomalu vydal dopředu. Vonělo to lahodně, jako ryba, ale tepleji a méně slizce. Bylo to růžové a leželo na tvrdém bílém listě. Vedle byl další list, naplněn něčím bilím které přinášelo vzpomínky na školku. Došlo mi že to bude mléko.
Než mi to došlo, všechno jsem snědl a vypil. Měl jsem hlad! A vedletoho, nemohl bych to vzít starším. Nikomu jsem tím neubližoval. Věděl jsem že válečnický zákoník říkal že nesmíme žít jako mazlíčci. Ale neviděl jsem důvod proč by jsme měli zamítnout jídlo zdarma. Nechal jsem v lese víc pro všechny ostatní, ne? Je to tak jednoduché.
Začal jsem tam chodit skoro každý den, pokaždé když jsem mohl zmizet. Pak mi dvounožci dovolili jít dovnitř, kde jsem uviděl dvounohého muže jako chodí pořád sem a tam. Měli malého, hyperaktivního bílého psa. snažil si se mnou hrát, nebyl nebezpečný. Byl sotva chytrý na to aby uměl chodit.
Většinou jsem k jídlu měl hnědé plátky, místo dobré růžové věci, ale nechutnalo to špatně. Někdy mi nevadila ani ta stojatá voda. Občas jsem si říkal proč mě moje matka poslala pryč od tohodle života. Ale nechtěl jsem tu opravdu zůstat. Stále jsem chtěl být válečníkem. Jen jsem myslel že můžu mít obojí. Takže, jsem se naučil na těžkou cestu která byla špatná.
Když mě dvounožci chytili a dali do tvrdé pavučiny v břiše příšery, myslel jsem že Hromový klan už mě nikdy nebude chtít přijmout. Ale stále jsem chtěl aby věděli že jsem byl sebrán proti své vůli. Hluboko uvnitř jsem byl Hromová kočka. Chtěl jsem své válečnické jméno. Chtěl jsem být skvělý válečník a lovec. Chtěl jsem jít na shromáždění. A řeknu vám tajemství... už v té době jsem měl trochu rád Jasnotlapku.
Ohnivé srdce řekl že Hvězdný klan ho ke mně přivedl, ale já myslím že to bylo jen štěstí že jsem se srazil s jeho kamarádem Havranem poblíž nového hnízda dvounožců. Pak, když jsem uviděl Ohnivého za oknem cítil jsem jako by všichni ze Lvího klanu stáli při mě. Byl jsem moc šťastný že mě chce Hromový klan zpět.
Ohnivé srdce byl naštvaný, jistě že ano. Ale Bouřka byla mírná. Popelík byl moc šťatný že mě znovu vidí, a starším se moc líbilo když jsem vyprávěl příbeh o mém chycení, nemohl jsem si pomoci ale musel jsem ho trochu spestřit. Líbilo se mi že si mysleli že jsem byl na nějakém těžkém úkolu místo toho že jsem jen utíkal.
Po tom všem, vím že na území dvounožců už nikdy nevkročím. A došlo mi že jsou tu ty části válečnického zákoniku kterým možná nerozumím ale jsou tam z určitého důvodu. Když jsem viděl své druhy jak poslouchají můj příběh a chtějí abych se stal válečníkem, bylo to jako s Ohnivým srcem, který je vážně hrdina.
Víc jak všechno ostatní, chci být oddaným válečníkem Hromového klanu.

Secrets of the Clans

Co teď dělám?!

5. listopadu 2011 v 19:54 | Misha(Listová bouře)
1:Přejmenovávám Lipovou hvězdu na Listovou
2:Kočky na přádí, kdo chce udělám
Misha se zlepšila že?
3:za chvíli přidám něco přeloženýho
NEKOPÍROVAT!
některá jména koček převzatá z warriorcats.blog.cz
jiný materiál:warriorcats.com
na linearty koček mám povolení od Warriors wiki!